Kontroler lotu AIO GEPRC GEP-F722-45A
https://www.bzbuas.com/web/image/product.template/3411/image_1920?unique=244bef0
We designed a 6-pin connector for DJI AIR UNIT MODULE,plug and play.
The BLheili_S 45A ESC can handle 45A continuous current(55A burst), totally supports the 2-6S lipo battery, brings the drone a stronger flight performance.It can support OSD parameter adjustment, buzzer, led and other functions. It is 8.8g ultra light weight, and 25.5mm * 25.5mm mounting hole, suitable for most of the frames on the market.