Here4 Multiband RTK GNSS
Here4 Multiband RTK GNSS to najnowocześniejszy, dwuzakresowy moduł nawigacji RTK, który redefiniuje precyzję i dokładność w zastosowaniach związanych z mapowaniem i dronami. Dzięki wbudowanym funkcjom, takim jak 8 wyjść PWM, obsługa BDSHOT, RCIN, hot shoe i wyzwalacz kamery, Here4 jest wszechstronnym i kompaktowym rozwiązaniem do precyzyjnego sterowania i mapowania.
Protokół komunikacyjny DroneCAN FD i platforma open-source umożliwiają dalszą personalizację, co czyni go najlepszym wyborem dla profesjonalistów, którzy potrzebują precyzyjnego pozycjonowania.
Nawigacja Here model Here4 Multiband RTK GNSS – profesjonalny moduł nawigacji RTK o wysokiej precyzji
Here4 Multiband RTK GNSS obsługuje wiele systemów GNSS, takich jak BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS i QZSS.
Dzięki zaawansowanym algorytmom DGNSS i wieloczęstotliwościowym sygnałom, Here4 osiąga RTK Fix w ciągu kilku sekund, zapewniając wysoce niezawodne pozycjonowanie na poziomie centymetra.
Jednak Here4 to znacznie więcej niż moduł GNSS. Łączy w sobie funkcje sterowania lotem i nawigacji w jednym urządzeniu. Dzięki 8 wyjściom PWM lub BDSHOT, RCIN, hot shoe i wyzwalaczowi kamery, oferuje samodzielne rozwiązanie do precyzyjnego mapowania i sterowania.

Nowości w nawigacji Here Multiband RTK GNSS
- Wyposażony w u-blox F9P, profesjonalny, precyzyjny, dwuzakresowy moduł nawigacji RTK.
- Wysoka wydajność przetwarzania dzięki wbudowanemu procesorowi STM32H7, który zapewnia przetwarzanie w czasie rzeczywistym, optymalizację danych i programowanie w standardzie AP_Periph
- Specjalnie zaprojektowana dwuzakresowa antena Taoglas, obsługująca częstotliwości L1 i L5, zapewniająca wysokie wzmocnienie, czułość i stabilność
- Niebieska wersja obsługuje Drone-ID
- Wykorzystuje wieloczęstotliwościowe sygnały DGNSS z zaawansowanymi algorytmami, umożliwiając szybką konwergencję RTK Fix i centymetrową precyzję pozycjonowania
- Kompaktowa konstrukcja – wymiary 16 x 68 mm, waga 60 g
- Wbudowana dioda LED, oferująca wiele trybów powiadomień i sygnałów nawigacyjnych, które można dostosować za pomocą parametrów lub skryptów Lua
- Protokół CAN FD, zapewniający szybką i stabilną transmisję danych w czasie rzeczywistym
- Wbudowany IMU, który w przyszłości umożliwi precyzyjną integrację DGNSS-INS dzięki aktualizacjom oprogramowania
Precyzyjne pozycjonowanie na poziomie centymetra
Here4 Multiband RTK GNSS jest napędzany przez dwurdzeniowy procesor STM32H757. Połączenie magnetometru RM3100 i czujnika ICM42688 zapewnia najwyższą dokładność w szerokim zakresie zastosowań.
Nowy procesor – nowe możliwości
Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi STM32H757, Here4 zapewnia niezrównaną wydajność. Połączenie magnetometru RM3100 i czujnika ICM42688 gwarantuje wysoką dokładność i stabilność w dronach i pojazdach bezzałogowych.
Jedno urządzenie – wiele funkcji (autopilot i GNSS)
Here4 Multiband RTK GNSS to więcej niż moduł GNSS – integruje zarówno funkcje sterowania lotem, jak i nawigacji. Dzięki 8 wyjściom PWM lub BDSHOT, RCIN, hot shoe i wyzwalaczowi kamery, precyzyjne mapowanie nigdy nie było łatwiejsze.
Niezawodna komunikacja i personalizacja
Here4 Multiband RTK GNSS wykorzystuje protokół komunikacyjny DroneCAN FD, który zapewnia szybką (8 Mbps) i stabilną transmisję danych. Dzięki platformie open-source AP-Periph, użytkownicy mogą dalej rozwijać i dostosowywać moduł do swoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto kupić Here4 Multiband RTK GNSS?
Here4 Multiband RTK GNSS to precyzyjny moduł nawigacyjny, obsługujący systemy GNSS wielozakresowe, takie jak GPS, BeiDou, Galileo i GLONASS. Dzięki chipsetowi u-blox F9P, dwuzakresowej antenie i zaawansowanym algorytmom, urządzenie osiąga centymetrową dokładność, co czyni go idealnym rozwiązaniem do profesjonalnych zastosowań w dronach i pojazdach bezzałogowych.
Dzięki łączności DroneCAN może działać jako niezależny kontroler lotu, oferując wiele wyjść PWM oraz funkcję Drone-ID. Here4 Multiband RTK GNSS gwarantuje wysoką niezawodność i precyzję, nawet w najbardziej wymagających warunkach.
Najważniejsze cechy Here4 Multiband RTK GNSS
- ✔ Moduł u-blox F9P – profesjonalny, precyzyjny, dwuzakresowy moduł nawigacji RTK
- ✔ Wysoka wydajność STM32H7 – zapewnia przetwarzanie w czasie rzeczywistym i kompatybilność z oprogramowaniem AP_Periph
- ✔ Dwuzakresowa antena Taoglas – obsługa częstotliwości L1 i L5, wysoka czułość i stabilność
- ✔ Zaawansowane algorytmy DGNSS – szybka konwergencja RTK Fix do centymetrowej precyzji
- ✔ Kompaktowa konstrukcja – wymiary 16 x 68 mm, waga 60 g
- ✔ Wbudowana dioda ProfiLED – wielofunkcyjne tryby powiadomień, programowalne przez Lua
- ✔ Protokół CAN FD – szybka i stabilna transmisja danych
- ✔ Wbudowany IMU – przyszłe aktualizacje umożliwią integrację DGNSS-INS
Dlaczego warto kupić Here4 Multiband RTK GNSS w naszym sklepie?
Wybór Here4 Multiband RTK GNSS w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości i wsparcia technicznego. Wyposażony w u-blox F9P, ten precyzyjny moduł GNSS zapewnia centymetrową dokładność i doskonałą stabilność, obsługując systemy GPS, Galileo, BeiDou i GLONASS w trybie wielozakresowym.
Dzięki zaawansowanym algorytmom i integracji z DroneCAN, Here4 Multiband RTK GNSS jest idealnym wyborem do profesjonalnych zastosowań w dronach. W naszym sklepie oferujemy zweryfikowane produkty, pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do wszystkich niezbędnych akcesoriów, co sprawia, że zakup jest bezpieczną i przyszłościową inwestycją.

Specyfikacja Here4 Multiband RTK GNSS
Moduł GNSS | NEO-F9P | |
Procesor | STM32H757
| |
IMU |
ICM42688+RM3100
| |
Barometr |
MS5611
| |
Protokół komunikacji |
DroneCAN 8Mbit/s
| |
Rodzaj odbiornika | Wysoko precyzyjny odbiornik dwupasmowy GNSS | |
Systemy GNSS |
GPS, GLONASS, Galileo oraz BeiDou + SBAS oraz QZSS
| |
Pasma satelit |
B1I, B2a, E1B/C, E5a, L1C/A, L1OF, L5
| |
Maksymalna liczba systemów |
4
| |
Częstość odświeżania nawigacji (RTK)
| do 20 Hz
| |
Dokładność pozycjonowania |
0.01 m + 1 ppm CEP
| |
Maksymalna prędkość |
500 m/s
| |
Czas konwergencji (RTK)
|
< 10 sec
| |
Czas akwizycji sygnału | Zimny start 25s Wspomagany start 2s Ciepły start 2s | |
Czułość | Śledzenie i nawigacja: -167 bDm Zimny start: -148 dBm Ciepły start: –157 dBm Ponowna akwizycja: –160 dBm | |
Antena | Dwupasmowa antena | |
Protokoły | NMEA; binarny UBX; RTCM 3.3; SPARTN 2.0.1
| |
Anti-spoofing
| Zaawansowane algorytmy antyspoofingowe | |
Temperatura pracy | -40 °C do +85 °C | |
Waga | 60g (z kablem) | |
Wymiary | 16 x 68 mm |
Pełna dokumentacja techniczna znajduje się na stronie producenta
Zestaw Here4 Multiband RTK GNSS zawiera
- 1x Here4 Multiband RTK GNSS
- 1x Kabel zasilania i komunikacyjny
- 1x Płytka PCB do komunikacji
- 1x Pianka montażowa z klejem dwustronnym
TCXO Keeps Frequency Operation Stable
A built-in temperature-compensated crystal oscillator helps the receiver maintain accurate and stable frequency operation as conditions change. For an RC receiver working inside a drone or aircraft, this provides a more controlled frequency reference instead of relying on a basic uncompensated oscillator.
Two Antennas for Greater Link Stability
BR3 uses two high-sensitivity T antennas rather than a single antenna. RadioMaster states that the dual 915/868MHz T-antenna arrangement improves signal stability and range. Both antennas connect independently to the receiver through IPEX1 connectors, giving the BR3 a clear advantage in installations where maintaining a strong RF link is a priority.
Designed to Handle Vibration
RadioMaster uses 0402 components in the BR3 and specifically highlights improved vibration resistance as a benefit of this construction. This is particularly relevant in drones and fixed-wing models, where motors and propellers continuously introduce mechanical vibration into the airframe and onboard electronics.
High Performance Without a Bulky Receiver
Despite its dual-antenna design and telemetry output of up to 500 mW, the BR3 receiver itself measures only 24 mm x 14.2 mm according to RadioMaster's official specification. Its compact footprint makes it easier to integrate into an electronics bay without taking unnecessary space away from the flight controller, video system or other onboard equipment.
RadioMaster Bandit BR3 ExpressLRS 915MHz Receiver Applications
RadioMaster Bandit BR3 ExpressLRS 915MHz Receiver is intended for drones, FPV builds, fixed-wing aircraft and other RC platforms using ExpressLRS and CRSF communication. Its dual antennas, adjustable telemetry output and low-latency architecture make it particularly useful in builds where stable communication and responsive control are important.
The supplied retailer sources also position the BR3 for FPV freestyle and Long Range configurations. Actual operating range depends on the complete radio system, antennas, installation, environment and operating conditions rather than the receiver alone.
Z-Folding Process
By implementing the proprietary Z-Folding process, the BetaFPV LAVA II 280mAh 1S 95C LiHV Battery achieves a 5% higher energy density compared to traditional wound-cell designs. This precision engineering not only enhances the power-to-weight ratio but also significantly extends the cycle life of the BetaFPV LAVA II 280mAh 1S 95C LiHV Battery, ensuring long-term reliability for demanding pilots.
RadioMaster Bandit BR3 ExpressLRS 915MHz Receiver Important Information Before Purchase
RadioMaster Bandit BR3 ExpressLRS 915MHz Receiver is specified by the manufacturer for the FCC915 regulatory domain. Before use, make sure that the selected operating frequency and transmitter configuration comply with the radio regulations applicable in the country where the system will be operated.
The receiver communicates through CRSF rather than conventional individual PWM servo outputs. The connected flight controller or other device must therefore support the appropriate serial interface. RadioMaster specifies a working voltage of DC 4.5–8.4 V.
RadioMaster Bandit BR3 ExpressLRS 915MHz Receiver Dimensions
